چرا 4ترین را برای خرید بلیط هواپیما انتخاب می کنیم ؟

در گذشته نه چندان دور، مسئولیت تهیه بلیط هواپیما، رزرو هتل، بستن تور و در کل برنامه ریزی هر نوع سفر، اعم از کاری و تفریحی بر عهده آژانس های هواپیمایی بود. به همین جهت، اکثر آژانس ها در جهت منافع خود (پرکردن پروازهای چارتری و هتل های گارانتی خود) تور یا بلیط های خود را به مسافرین پیشنهاد می دادند. از این رو مشکلاتی نظیر عدم رضایت مسافر از ایرلاین و ساعت پروازهای ارائه شده توسط آژانس، هتل هایی با کیفیت پائین، قیمت های بیشتر از ارزش تور یا بلیط و نرخ واقعی بازار و... پدید می آمد که بعضا باعث کم شدن لذت سفر می گردید.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود اینترنت به زندگی افراد و همگام با سایر خدماتی که از طریق سایت های مختلف در اختیار کاربران قرار گرفت رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و خدمات گردشگری نیز به سرعت جای خود را در میان اکثر اقشار جامعه باز کرد. ویژگی هایی از قبیل امکان مقایسه ساعت پروازها، نوع هواپیما و ایرلاین و در نهایت انتخاب بهترین نرخ موجود در بازار باعث شد کاربران استقبال فوق العاده ای نسبت به رزرو اینترنتی از سایت های معتبر فروش بلیط هواپیما داشته باشند. با توجه به تمایل مسافرین و به وجود آمدن فضای رقابتی آژانس های هواپیمایی نیز با ارائه خدمات بهتر در زمینه فروش اینترنتی بلیط های چارتری و سیستمی خود سعی در جذب بیشتر مسافرین نموده اند.


در همین راستا شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری فروهر پرواز مهر با راه انداری و ارائه سایت 4ترین و با در نظر گرفتن کلیه مواردی که باعث انجام یک خرید عالی و رضایت بخش می شود که عبارتند از خرید با ارزان ترین نرخ موجود در بازار در تمامی ساعت ها و ایرلاین ها و کلیه پروازهای چارتری و سیستمی در همه مسیرها به شیوه خیلی ساده و راحت و البته کاملا مطمئن و با شعار "4ترین: ارزانترین، مطمئن ترین، کامل ترین و آسان ترین شیوه رزرو بلیط هواپیما" آماده خدمت رسانی هر چه بهتر به مسافرین عزیز است.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.